Karrier - Küldd be önéletrajzod

Jelenleg az alábbi nyitott pozíciókra várunk jelentkezéseket:

Rajzoló, szerkesztő munkatárs

Elvárások:

• Középiskolai végzettség vagy
• OKJ-s végzettség
• AutoCad program kezelése
• korábbi gyakorlat előnyt jelent
• Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Feladatok:

• Tervező szakember által irányított munkavégzés
• Önálló rajzolás számítógépen
• Csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk:

• Szakmailag magas szintű, stabil, 8 órás bejelentett munkahely
• Kellemes munkakörnyezet
• Teljesítmény utáni plusz juttatások

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés módja: Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével), valamint motivációs levelét küldje meg számunkra az alábbiakat kitöltve:

Általános adatok

Munkakör adatai

Önéletrajz feltöltés és elküldés
Kérjük töltse ki az összes kötelező mezőt!
Süti kezelés beállítása