Karrier - Küldd be önéletrajzod

Jelenleg az alábbi nyitott pozíciókra várunk jelentkezéseket:

Adminisztratív munkatárs

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség vagy
  • OKJ-s végzettség
  • 25 év alatti pályakezdő
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Szakember által irányított adminisztratív munkavégzés
  • Szerződések előkészítése, dokumentálása, nyilvántartása
  • Pályázatok előkészítésében való részvétel

Amit kínálunk:

  • Szakmailag magas szintű, stabil, 8 órás bejelentett munkahely
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Teljesítmény utáni plusz juttatások

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés módja: Kérjük, fényképes, részletes szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével), valamint motivációs levelét küldje meg számunkra az alábbiakat kitöltve:

Általános adatok

Munkakör adatai

Ft

Önéletrajz feltöltés és elküldés

Maximum 15 fájl csatolására van lehetőség, melyek egyenként nem lehetnek nagyobbak, mint 1.00MB. A következő fájlkiterjesztések engedélyezettek: doc, docx, odt, ods, odp, rtf, txt, xls, xlsx, pdf, jpeg, jpg, png
Az adatvédelmi tájékoztatóban leírtak alapján hozzájárulok az adataim kezeléséhez.
Adatvédelmi tájékoztató